• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Oyun içi sesli görüşme olacak

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsünün ardından Rise Online World yönetimi çalışmalarını daha sessiz şekilde yapıyorlardı. Bugün resmi discord sunucusu üzerinden Topluluk Yöneticisi Mergenin yaptığı açıklamada, oyun içerisinde sesli konuşma aktif olacakmış.

rise online world oyun ici sesli gorusme olacak.jpg

Jotunheim

Yeni Oyuncu
RogueJotunheim
Level
0
Çok güzel olması gereken bir özellikti kanımca

karyabla

Yeni Oyuncu
Roguekaryabla
Level
0
RPG dalında ilk defa böyle bir özellikle karşılaşacağım. Merakla bekliyorum.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Oyun içerisinden konuşma çok mantıklı düşünülmüş party ile oyun oynanması veya savaş alanlarında çoğu oyuncunun kolaylıkla erişip hem sohbet muhabbet hem yönlendirme konusunda kendilerine başarı katacağına inanıyorum.

Emergency

Yeni Oyuncu
PriestEmergency
Level
0
Oyun ilk günkü havasını kaybetti.bence bu iş bitmiştir arkadaşlar.kisa sürelik bi rüya idi ve bitti

JiTEM

Yeni Oyuncu
RogueSeçilmedi
Level
0
Biten ne onu anlamadım.Adamlar 2 gün önce yaptıkları gelişmeleri paylaştılar.2,3 gün paylaşım yapmadıklarında hersey bitmiş mi oluyor.
10,15 gün bile paylaşım yapmasalar ne fark eder.Öyle bitti gitti diye bişey mi var adamlar yatırım ve iş yapıyorlar.

Emergency

Yeni Oyuncu
PriestEmergency
Level
0
Adamlar yatırım ve iş yapıyorsa 2 aydan beri bursa basbas bağıran insanlar az şeymi yapiyo. Herkes evine kapandı anladık da emek iş gücüne dayalı bir s3ktorde çalışmadıklarını ve b3nim çalıştığın şirkette uygulandığı gibi uzaktan çalışma şartları doğduğunu s3nde herk3s gibi biliyorsun.eeee ne yani .onlar iş yapıyormuş........ bu s3nin için çok fazla kutsal galiba.bi onlar iş yapiyo sanki he4kes yapiyo hayırdır. Çok falza tribüncülük yapma.al bi çadır kampı git evlerinin önünde yat çok değer veriyorsan

JiTEM

Yeni Oyuncu
RogueSeçilmedi
Level
0
Adamlar yatırım ve iş yapıyorsa 2 aydan beri bursa basbas bağıran insanlar az şeymi yapiyo. Herkes evine kapandı anladık da emek iş gücüne dayalı bir s3ktorde çalışmadıklarını ve b3nim çalıştığın şirkette uygulandığı gibi uzaktan çalışma şartları doğduğunu s3nde herk3s gibi biliyorsun.eeee ne yani .onlar iş yapıyormuş........ bu s3nin için çok fazla kutsal galiba.bi onlar iş yapiyo sanki he4kes yapiyo hayırdır. Çok falza tribüncülük yapma.al bi çadır kampı git evlerinin önünde yat çok değer veriyorsan
Dostum ne saçmalıyorsun bana söylediğin saçma şeyleri geçiyorum.sen galiba yeterince takip etmiyorsun.2 aydan beri kimse sessiz değil en fazla 1 hafta önce şu bilgilendirme yapıldı göz gezdirip konuşmanı tavsiye ediyorum bkz:https://riseonlineworldturkiye.com/threads/gelistiriciden-notlar-09-06-2020.538/

karyabla

Yeni Oyuncu
Roguekaryabla
Level
0
Biten ne onu anlamadım.Adamlar 2 gün önce yaptıkları gelişmeleri paylaştılar.2,3 gün paylaşım yapmadıklarında hersey bitmiş mi oluyor.
10,15 gün bile paylaşım yapmasalar ne fark eder.Öyle bitti gitti diye bişey mi var adamlar yatırım ve iş yapıyorlar.
Pala raconu kesti. Sadece ölüler görür.

Emergency

Yeni Oyuncu
PriestEmergency
Level
0
Dostum ne saçmalıyorsun bana söylediğin saçma şeyleri geçiyorum.sen galiba yeterince takip etmiyorsun.2 aydan beri kimse sessiz değil en fazla 1 hafta önce şu bilgilendirme yapıldı göz gezdirip konuşmanı tavsiye ediyorum bkz:https://riseonlineworldturkiye.com/threads/gelistiriciden-notlar-09-06-2020.538/
Acilan başlıklar arasında neninki çok sert olabilir .ama sana küçük bi görev."ne oldu ya bir gelişme yokmu "basligi incelemeni tavsiye edebilirim.1 hafta önce küçük bir yazı ve dipnot şeklindeki açıklamayı sen ve arkadaşların bilgilendirme olarak görüyor yetiniyor ve teselli buluyorsan diyecek söz kalmadı.

Aliakos

Yeni Oyuncu
WarriorSeçilmedi
Level
0
😁lafa bak .sen boş zamanlarinda standup falan yapsana .yoooo dur yapmasana😁
Dostum adam palanın bir repliğini söylemiş bilmiyorsan uzatma.
ikinci olarak ne bekliyorsun adamlar ne yaptıklarını yayınlamış her gün sana bilgi mi verecek.
Oyun dünyasına bakmanı öneriyorum.Oyun tanıtılır belli aralıklarla bilgilendirme yapılır ve bu bilgilendirme aralıkları bazen ayları bulabilir
BKZ:Mount And Blade 8 yılda gelen bir oyun oldu.

Aliakos

Yeni Oyuncu
WarriorSeçilmedi
Level
0

karyabla

Yeni Oyuncu
Roguekaryabla
Level
0
😁lafa bak .sen boş zamanlarinda standup falan yapsana .yoooo dur yapmasana😁
Gereken cevabı benden çok önce vermiş arkadaş. Akıl parası olsun sana, bilmediğin şeylere de fazla atlamazsın artık.

Dostum adam palanın bir repliğini söylemiş bilmiyorsan uzatma.
ikinci olarak ne bekliyorsun adamlar ne yaptıklarını yayınlamış her gün sana bilgi mi verecek.
Oyun dünyasına bakmanı öneriyorum.Oyun tanıtılır belli aralıklarla bilgilendirme yapılır ve bu bilgilendirme aralıkları bazen ayları bulabilir
BKZ:Mount And Blade 8 yılda gelen bir oyun oldu.
Teşekkür ediyorum dostum.