• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Oyun İçi Estetik Görüntülerin Günümüzde Yeri

metinoktay

Yeni Oyuncu
RogueTacsiz
Level
0
Herkese selam,
Direk konuya girmek istiyorum. Günümüzde ve yakın geçmişte çıkan ve piyasaya damgasını sert bir şekilde vuran tüm MMORPG oyunların kendine has estetiği vardır. Estetikten kastım animasyonlar, karakter tasarımları, zırhlar, silahlar, efektler... gibi oyuncunun gördüğü anda oyunun içinde kaybolmasını sağlayan etmendir. Size sormak istediğim ise karakter animasyonları gibi temel etmenler değişecek ve gelişecek mi yoksa videolarda göründüğü gibi mi kalacak. Günümüzde bir çok oyuncu karakterini maksimum seviyeye çıkardığında ve ona baktığında duruşu ve asaletiyle kendinden geçiyor diyebilirim tabiri caizse. Size tavsiyem bunlar üzerine de çalışmanız. Keza UE4 bu konuda epey güzel bir oyun motorudur. Son konu olarak saydıklarım dışında oyun şahane, mükemmel gözüküyor. Acele etmeyin, gerçekten tam ve bitmiş bir oyun sunun oyunculara. Zaten zaman içerisinde çok güzel geri dönüşler alacaksınız. Aksi takdirde Tactic Force adlı oyun gibi olmanız gerçekten çok üzücü olur bizim için.
Saygılarımla.

strongx35

Yeni Oyuncu
WarriorIIBARBARII
Level
1
Herkese selam,
Direk konuya girmek istiyorum. Günümüzde ve yakın geçmişte çıkan ve piyasaya damgasını sert bir şekilde vuran tüm MMORPG oyunların kendine has estetiği vardır. Estetikten kastım animasyonlar, karakter tasarımları, zırhlar, silahlar, efektler... gibi oyuncunun gördüğü anda oyunun içinde kaybolmasını sağlayan etmendir. Size sormak istediğim ise karakter animasyonları gibi temel etmenler değişecek ve gelişecek mi yoksa videolarda göründüğü gibi mi kalacak. Günümüzde bir çok oyuncu karakterini maksimum seviyeye çıkardığında ve ona baktığında duruşu ve asaletiyle kendinden geçiyor diyebilirim tabiri caizse. Size tavsiyem bunlar üzerine de çalışmanız. Keza UE4 bu konuda epey güzel bir oyun motorudur. Son konu olarak saydıklarım dışında oyun şahane, mükemmel gözüküyor. Acele etmeyin, gerçekten tam ve bitmiş bir oyun sunun oyunculara. Zaten zaman içerisinde çok güzel geri dönüşler alacaksınız. Aksi takdirde Tactic Force adlı oyun gibi olmanız gerçekten çok üzücü olur bizim için.
Saygılarımla.
Görüsüne saygımız var tabi de acaba topluluk anime den fırlamıs karakter istiyormu acaba he ne dersın ? karakterin statlarına baktıgımızda biz yasıyoruz o hazzı ve görsel gayet iyi ve gercekçi orasından burasından kıvılcımlar cıkan anıme karakterlerı tutsaydı onları oynuyor olurduk hala mmorpg de onemlı olan sey oynanıs tır karakterın skıllerını nasıl bir stratejide kullandıgın dır verdigin emegin karsılıgı dır dısa yansıtısındır git sen metin2 oyna kardesim paint le yapılmıs oyun cok piyasada

strongx35

Yeni Oyuncu
WarriorIIBARBARII
Level
1
sert cıokıp cevap vermek istersen sende sen vitamin bile degilgen player lıgı bırakıp pvp lerde GM lık yapıyordum
herkez bırseyler ister verdikce daha cok ister ne cıkarsa onu oynicaz begenmiyorsak oynamıcaz bitti.