• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

NP ile item alma

Eurus

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Genel olarak pvp serverlarda gördüm oradan aklıma geldi,oyunlara genel anlamda fazla bütçe ayıramayan bir kesim var.
Bu arkadaşlar farmdan gelen etkinliklerden gelen vs. kazandıkları gb ile charlarını dizmek zorunda kalıyor. Ama bu işlemi cüzi bir np karşılığı iteme dökebilirseniz bu arkadaşlar için gerçekten mükemmel olmuş olacak.

Özellikle altını çizerek söylüyorum bir çok insan buna hak verip ve onaylayacaktır diye düşünüyorum. Eğer böyle bir şey yaparsanız Np yi kesinlikle abartmamanızı tavsiye ediyorum.

Mesela 50k Np ye bir adet Shel gibi saçma olur adam kastıgından bir şey anlamaz.
Bu rakamı cüzi miktara çekerseniz millet farmını Pk atarak sağlar ise ölümsüz bir oyun oluşturmuş olacağınızı düşünüyorum.

Umarım beklentilerimizi sağlayacak sorunsuz sıkıntısız bir oyun olur.

İyi günler...

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Her ne kadar kulağa hoş gelse de, bu özelliği kötüye kullanacak insanlar olacaktır. Bunun tespiti yapılıp önüne geçilirse güzel bir özellik. Ama her ödüllü görevde bahsettiğim gibi sadece "NP" üzerine bağlı olmaması daha güzel olacaktır. Birden fazla gereklilik istenirse çok yönlü bir oyun keyfi çıkaracağımızı düşünüyorum. Bir miktar "NP", bir tane dungeon tamamlama, belirli bir sayıda pvp ya da pve alanında canavar kesme gibi 1 tane item için birden fazla gereklilik çok güzel olacaktır diye düşünüyorum.

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Dostum bu senin dediğin olmaz oyunda çok saçma olur o zaman NP kasmanın bi anlamı kalmaz her np kasan item alırsa sıkıntı olur. oyunda birden çok fazla item girer oyuna satması elden çıkartması zor olur.

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2
Np kasan adam zaten güçlüdür, np kasamayan ile arasındaki farkı uçurum yapmak, uçurumdan atlamak gibi birşey olsa gerek. Kullanıcılar arasındaki farkı aza indirgicek şeyler daha pozitivist olur.