• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

MiTRO'dan herkese Merhaba :)

MiTKOnLine

Yeni Oyuncu
WarriorMiTKOnLine
Level
0
Öncelikle herkesi selamlıyorum,
Birçoğumuz Knight Online efsanesinin, efsane günlerini yeniden yaşamak umuduyla burada ve o meçhul günü bekliyoruz. Ya Rise Online yeni bir efsane olacak ya da tüm beklentilerimizin altında kalıp bizleri hüsrana uğratacak. Fakat bu iki seçeneği de düşünmek için henüz çok erken ama düşünmeden edemiyoruz değil mi? Çünkü bizler o güzel günleri yaşayan şanslı nesildik arkadaşlar. Online oyunlar birer uyuşturucu gibidir, yaşadığınız ilk kafayı yakalamak istersiniz fakat asla yakalayamazsınız. Eğer Rise Online iyi bir mal çıkarsa, bizlere ilk birkaç sene güzel günler yaşatabilir. (y)

Gelelim asıl konuya. Aslında hepimizin beklentileri ortak. Ülkemize göre bir fiyat politikası, minimum pay2win maximum play2win ( ne bizi öldürsün ne de firmayı ), oluşabilecek bütün buglar için hızlı çözüm, sürekli ve düzenli yeni güncellemeler ve tabii ki hilesiz bir oyun ortamı. Eğer bu şartlarda destek görürsek bizlerinde yapması gereken önemli hususlar da var elbette. Öncelikle bulduğumuz bugları kendi menfaatimiz için kullanmadan oyun ekibi ile paylaşmamız gerekir. Emin olun ki bir oyunun batmasında ya da çıkmasındaki en büyük etken oyuncularıdır. Eğer biz düzgün olmazsak bir süre sonra diğer oyunlarda olduğu gibi E-pin satın alan koyun sürüsü gibi görülürüz ve sürekli server açılır daha sonrasında aynı döngü sürekli devam eder. Dünya genelinde Türk MMORPG oyuncuları olarak bir çok ülkeden ban yemiş vaziyetteyiz ve bunun sebebini anlatmama gerek yoktur sanırım.

Uzun lafın kısası hanımlar ve beyler, karşımıza yeni bir başlangıç için bir fırsat çıkmak üzre ve bunu nasıl değerlendireceğimiz tamamen bizlerin elinde. Değerli vaktinizi ayırıp yazımı okuduğunuz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim için önemli cevaplarınızı esirgemezseniz çok memnun olurum. 🙂