• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Mikrofon (Oyun içi Entegre)

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Beyler oyuna mikrofonu entegre etsek nasıl olur partidekiler birbiriyle konuşabilsin Solo oyuncular için olmazsa olmaz. ?
Ama bu şu şekilde olmalı eğer partideki kişi mikrofonunu aktive etmek isterse tamam fakat istemezse sıkıntı yok kapalı dursun.
Atıyorum ben oyundan bir kişiyi rahatlıkla engelleyebileyim yani mikrofon olarak. Bence olması gereken bir özellik bilmem siz ne düşünürsünüz bu konuda ?

SBTR

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Beyler oyuna mikrofonu entegre etsek nasıl olur partidekiler birbiriyle konuşabilsin Solo oyuncular için olmazsa olmaz. ?
Ama bu şu şekilde olmalı eğer partideki kişi mikrofonunu aktive etmek isterse tamam fakat istemezse sıkıntı yok kapalı dursun.
Atıyorum ben oyundan bir kişiyi rahatlıkla engelleyebileyim yani mikrofon olarak. Bence olması gereken bir özellik bilmem siz ne düşünürsünüz bu konuda ?
Kardeşim bu konuyu inşallah uygularlar oyunda artık bir çok online oyunda bu sistem entegre ama bakalım burada görebilirmiyiz :)
Tavsiyen gayet mantıklı party kurulunca otomatik olarak yan tarafta mikrofon sembolu çıkabilir. Bunu tıklayınca mikrofon açılabilir kapanabilir bir sistem olabilir. Özellikle pk için anlık partilere girip çıkmak için birebir dc ts vs vs uğraştırmaz.

:NaturoN:

Oyuncu
WarriorNaturon
Level
2
Çevrendekilerin sesi otomatik açık olsa :) birinin yanından geçerken selam verip geçsek. Pazarcılar gel abi gel abi diye bağırsa :LOL::LOL::LOL:

Şaka bir yana güzel özellik olur evet.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Çevrendekilerin sesi otomatik açık olsa :) birinin yanından geçerken selam verip geçsek. Pazarcılar gel abi gel abi diye bağırsa :LOL::LOL::LOL:
Pazar alanında olağanüstü keyifli olabilir. Şahsen 2-3 gold daha fazla verip komik bir pazarcıdan gidip eşya alırım. Fikir kesinlikle eklenmeli ben görmedim daha önce MMORPG türünde böyle bir yenilik. Açıp kapama, istenilen kişileri muteleme özelliği gelirse bir de tadından yenmez. Vallahi hoşuma gitti.

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
Bir çok konuda güzel ve eğlenceli gibi gözüküyor fakat ortak bir alanda böyle bir sistemi aktif etmek çok sunucu yükü gerektirir. Onada çoğu yapımcı pek girmek istemez.

nebukad

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Arkadaşlar neredeyse oyunu baştan evrimleştiriyorlar oyuna eklenen her yeni özellik bi açık demek. Buda illegal oyuncuların iştahını kabartır ☺

KS
hzljoepr

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3

Şaka bir yana güzel özellik olur evet.
O kadarda değil :D ama güzel düşünmüşsün o sistemde olabilir fakat o sistem oyuna biraz zarar verir 13 Yaş grubuna çevirir oyunu. bence party sisteminde olsa yeterli olacaktır.

Özellikle tek takılanlar için güzel olur.
Aynen tek takılanlar için aklıma geldi öyle dizayn ettim bu fikiri mesela party'de bi buton olcak o butona basınca Mikrofon sistemi aktif olcak hem yaratık kesip hem konuşabilcez takım arkadaşlarıyla

Bencede party için mutlaka olması gereken bir oyun içi uygulama
Bencede kesinlikle olması gereken bir özellik oyunu daha eğlenceli hale getirebilir.

Shikato

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Oyun içi ses sistemi güncel oyunların vazgeçilmesi olsa da Türkiye'de mmorpg kitlesini göz önünde bulursak küfürlerin hava da uçuşacağını da üzülerek belirtmek isterim. Ama tabi ki güncel çağ da gereklidir.

MorfinTR

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Tabi Canım oyun içi türkiyede olmaz ama :D küfürler havada uçuşur . ama sistemli şekilde cikarsa cok güzel olur . ama mutlaka engelleme buttonu koyun ses icin :D

Riory

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Sadece group içerisinde aktif olan bir özellik olsa çok daha faydalı olabilir toplum açısından, öteki türlü çok fazla ses kirliliği olur.

Midokacper

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Çok doğru düşünülmüş ts ve dc ye gerek olmadan pt içi yada clan sayfasında entegre olarak olursa fazlasıyla iş görür umarım bi yönetici görür ve yapımcı ekibe ulaştırır

KS
hzljoepr

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
Teşekkür ederim beyler yorumlarınızdan ötürü bencede mantıklı birşey olur oyun içerisinde herhangi bi programa gerek duymadan konuşabileceğimiz bi server.