• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Mağaza fiyatlandırması hakkında

Rise Online

Moderator
Yönetici
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Resmi discord kanalında yayınlanan bir bildirime göre;

Oyun mağazasında bulunan her bir ürün Türkiye standartlarına göre fiyatlandırılacaktır.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Bu arkadaşa P2W hakkında endişelerimi, yapılabilecekleri felan roman gibi 2000 karakterli bir şekilde açıkladım ama geri dönüş yapmadı. Korktuğumuz başımıza gelicek herhalde. İtemler felan parayla satılacaksa güzel para kazanırlar. Anca orada kalırlar. İnsanlar 3 sene boyunca para sıyırıcaz diye oyun yapmamalı. İnşallah yanılıyorumdur. 3 adminden de cevap alamadım.

Halil89

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Türkiye standartlarında olması neyi değiştirir itemlerin parayla satılması durumu söz konusuysa eğer? Ya da oyuna 5000 tl yatıran zengin biriyle 200 tl yatıran fakirin arasında fark olduktan sonra? Dağ fare doğurmasa bari...

Sartre

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
1
Bu arkadaşa P2W hakkında endişelerimi, yapılabilecekleri felan roman gibi 2000 karakterli bir şekilde açıkladım ama geri dönüş yapmadı. Korktuğumuz başımıza gelicek herhalde. İtemler felan parayla satılacaksa güzel para kazanırlar. Anca orada kalırlar. İnsanlar 3 sene boyunca para sıyırıcaz diye oyun yapmamalı. İnşallah yanılıyorumdur. 3 adminden de cevap alamadım.
Ben de bundan korkuyorum...

ROGER

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Oyunda para ile item satışı olmaz diye düşünüyorum. Bir denge olacaktır.

ernado

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Keşke fiyatlandırma sistemini şu şekilde yapsalar örneğin şuan ko da 400 cash 5 dolar 800 cash 10 dolar şeklinde devam ediyor doları direk tl ye çevirip mesela 400 cash 5 tl 800 cash 10 tl olsa emin olun herkes bu oyunu full puss alıp oynar vede daha çok zevk alır fakat bu fiyatlandırma yapımcı firmayı tatmin etmeyebilir

cemaltopra

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
item satışının engellenmesinin tek yolu itemleri non-tradeable yapmak. Eğer bunu yaparlarsa, o zaman da pazarın bir mantığı kalmaz. Satış yasak deseler de insanlar el altından satıyor. Yani adminler engellemek istese bile, adamlar satar ve satın alır. Kimse yanlış anlamasın, eğer adam 50 bin tl yatırabiliyorsa, buna yapacak bir şey yok :) item farkı ister istemez açılıyor, ama puss konusunda haklısınız. Herkesin alabileceği şekilde olmalı ve kesinlikle pazarda satılmaması lazım. Öyle bir fiyat yapacaklar ki, herkes alabilecek.

PALA

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Yapılacak olay sadece sınırlama olabilir.mesela sınır 8 olsun yada artı 7 olsun.kimse istesede üstünlük kuramaz.
level sınırı da 70 olmalı diye düşünüyorum umarım hayırlı olur tam destek.