• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Lite sürüm

Armata

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Videoları izledim aynı motorla yapılmış bazı oyunlara baktım. Muhtelemen 3 lira civarında bir makine toplamaz isek bu oyunu oynayamayız. Oyunun lite sürümü olacak mı?

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Bu kadar büyük bir oyunun lite versiyonunun olmasını beklemek doğru olmaz. Fakat Unreal Engine 4, performans optimizasyonları için çok umut vaadeden bir oyun motoru. Eğer yazılımcılarımız düzgün bir şekilde mimariyi kurmuşlarsa hemen hemen herkesin sorunsuz oynayacağını düşünüyorum. Grafiklerin isteğe göre özelleştirilebileceği bir sistem mutlaka olacaktır. 2002'den kalmış oyunlarla kıyaslamak doğru olmaz. Muhteşem detaylı grafik ayarları olacaktır. (y)

:NaturoN:

Oyuncu
WarriorNaturon
Level
2
Kaç tane MMORPG'nin lite sürümü var yahu....

Son düzenleme:

Vul Grim

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Arkadaşlar bu konuda rahat olun , grafik optimizasyonu iyi olacaktır diye düşünüyorum.Ko eski bir altyapıya dayanmasınan dolayı grafiksel olarak çok müdahele edemiyoduk.Ue4 ile very low , ultra high gibi seçenekler sunulcağına eminim.

Aspertuta

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Unreal engine 4 PUBG ve PUBG lite örneğinden yola çıktın sanırım. Lite sürümü yapmasına gerek yok ki, zaten hedef kitle knight oyuncuları olduğundan minimum sistem gereksinimlerini olabildiğince aşağıya çekmeye çalışmışlardır. Ya kısacası; oyun direkt olarak PUBG gibi değil de PUBG lite gibi çıkacak bence. Videolara bakınca da ''vay be'' diyeceğimiz bir görsellik yok, knight ile kıyasladığınız için çoğumuza devrim gibi geliyor. Tahminimce minimum sistem gereksinimleri(1366x768 çözünürlük baz alınırsa); 2.5 ghz quad işlemci, 4 gb ram, 1 gb amd r7 240 ekran kartı vb. olacaktır. PUBG lite'da buna banzer hatta ekran kartı tarafı intel HD graphics 4000 istiyor.