• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

LifeIsStarS - Mage Ekibi Burada

Impressive

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Merhaba arkadaşlar daha önce Knight online'de tüm usko serverları ve çeşitli pvp serverlarda yerimizi almıştık fakat oyunun artık tad vermemesi sebebiyle ara vermiştik Rise Online 'da tekrardan toplanma kararı aldık başlayan tüm ekiplere arkadaşlara başarılar dileriz ihtiyaç durumunda 2 tane mage alımı yapılacaktır.

barisal81

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Sağlam bir mage ekip bulabilirsem bende mage kasmak istiyorum. Eğer yeriniz olursa aranızda olmak isterim.

KS
I

Impressive

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Arkadaşlar clana 2 tane mage tecrübesi olan arkadaşlarımız alınacaktır. Akşam 19:30 - 01:00 veya daha geç saatlere kadar aktif pk farm düşünen arkadaşlar iletişime geçebilir.

lilpokedex

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Arkadaşlar clana 2 tane mage tecrübesi olan arkadaşlarımız alınacaktır. Akşam 19:30 - 01:00 veya daha geç saatlere kadar aktif pk farm düşünen arkadaşlar iletişime geçebilir.
Ben clana gelmek isterim 2006-2009 senesinde oynamistim ko'yu cogunlukla edanada solo lr mage olarak

AFRoDiTe

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Hocam merhabalar 2006 dan belli bu zamana kadar her usko serverinde ve çoğu pvpde oynadım artık ko dan sıkıldım sizin ekibinize katılmak istiyorum mümkünse size nasıl ulaşabilirim?

KS
I

Impressive

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Arkadaşlar alımlar için lütfen özelden mesaj atarmınız