• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

KO ile arasındaki fark nedir?

Ragnar

Yeni Oyuncu
RogueRagnar
Level
0
Yetkililer bir takım spoiler vermişler ancak biraz yetersiz kaldığı için burdan sormak istedim.
KO gibi TL harcayip öylemi oynanamız gerekecek ki binlerce lira verdikten sonra bu oyunun farkı ne olacak
birde normalde bu yapım şirketi KO PVP si gibi yüzlerce oyuncuyu yan yana getirebilecek mi ?
benim bildiğim kadarıyla diğer cıkardığı oyunlara dayanarak söylüyorum ki biraz zorlanacak gibi.
çünkü öyle bi sunucuya sahip olmadığını düşünüyorum sesli düşünerek soruyorum. beni aydınlatırsanız sevinirim.
Bu arada şahsi fikrim...! sadece aylık belirli bir ücret karşılığı oyuna giriş sağlansa ve herkes sadece emeği kadar güçlü olsa
illa da ücretlendirilecekse de bunu sadece bi tip premium ile yapılsa yada skin ile yapılsa daha hoş olmaz mı ?

AresArkish

Oyuncu
RogueArkish
Level
1
Hiç sanmıyorum ko gibi tl harcayıpda bi yerlere gelebileceğimizi , arkadaşlarımız bilinçli görünüyor. Sanırım sadece kozmetik veya premium gibi şeylere para harcayacağız. Ki eğer bu yazımızı yetkililerden bazıları okuyorsa ( oyuna müdahele eden üst düzeyleredn ) lütfen bilinçlerini kırmasınlar ve knight'a benzetirken aynı zamanda güncel knight'dan uzakta tutsunlar oyunu. Yapmaları gereken şey knight'ın ilk halindeki ilkel güzellik olmalı , son haline benzetmek değil.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Yapılan açıklamalar yorumlar ve soru cevaplar gösteriyor ki Tl ile güçlenmek pek mümkün olmayacak tabi ki premium veya cash gibi ekstra oyunun ihtiyaçlarını karşılayacak paralar kazanılması gerekiyor fakat item satışı yapılmayacak gibi duruyor umalım şirket çıkarları doğrultusunda ileri de bu yola hiç başvurmaz ve oyuncularını korumaya devam eder. İlk izlenimler güzel 😃