• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Karanlığın Fethi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Mesajlar
254
Tepki puanı
305
Puanları
63
Level
8
Razu olanların farkındadır ancak müdahale etmez. Onun ilgilenmesi gereken çok daha önemli bir işi vardır. Artık Narun Kristali’ne giden karanlık ve soğuk vadi önlerinde bir engel değildir. Razu ve Orcları silahlarını kuşanırlar ve kristali yok etmek için yola çıkarlar. Yolculuk tehlikelerle doludur ancak orclar çok güçlüdür. Tehlikeler kolaylıkla bertaraf edilir. Razu ve orcları kristalin önündedir. Yaşamın olmadığı, ışığın bile var olamadığı bu kasvetli yerde Razu hamlesini yapar. Naru’nun iki dünyada da var olabilen muhafızları bir terslik olduğunu anlamışlardır ancak orclar uzun zamandır bu an için hazırlamışlardır kendilerini. Razu’nun işaret vermesiyle acımadan saldırırlar ve en sonunda liderlerine gerekli alanı ve boşluğu sağlarlar. Bu sayede Razu yeterli gücü toplar ve Kaleb’den öğrendiği bir başka büyü ile neredeyse kristali ortadan ikiye böler.

O gün Aarvad Tarihi’nin anlatıldığı kitaplarda “Karanlığın Fethi” ya da “Işığın Ölümü” olarak geçer. Proteanlılar şoktadır. Başlarına çok kötü bir şey geldiğini hissetmişlerdir. Razu ve orcları lanetlenir, tanrılara dualar edilir. Ancak artık her şey için çok geçtir.

Razu kayıplar vermiştir ancak kısmen de olsa istediğini almıştır. Orclarıyla birlikte dağlara dönerler ve yaralarını sarmaya başlarlar. Bir zamanlar ufak ufak kamplar, artık kasabalara, yerleşim alanlarına dönüşmüştür. Proteanlıların vuracağını bilen Orclar hazırdır. Büyük bir savaş olacaktır.

Proteanlılar Razu’yu kurallara uygun bir şekilde bir elçi gönderip savaşa çağırırlar. Yaptığı şeyin affedilir bir yanı yoktur. Razu daveti kabul eder. Savaşacaktır. İki ordu vadide toplandığında Razu ilk kez Goliath’ı görür.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst