• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Karakter Adı ve Sınıf Sistemi

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
Merhaba,

Bir çok oyuncunun kullanacağına emin olduğum. Karakter Adı ve Sınıf sistemini aktif etmiş bulunmaktayım. Buraya tıklayarak gerekli işlemi sağlayabilirsiniz.

rise online world turkiye sinif ve karakter adi.jpg

Evet her zaman değiştirebilirsiniz.
Karakter adınız en fazla 13 hane uzunluğunda ve sadece karakter ile sayıdan oluşabilir.
Şu an için sadece görüntüden ibaret fakat ileriki zamanlarda sınıflara özel bildirimler ve işlemler yapılacak.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Biraz önce farkettim gayet hoş bir eklenti olmuş. Forumdaki arkadaşlarımız tarafından kesinlikle sevilerek kullanılacaktır.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Güzel eklenti olmuş, Ekstra olarak görseller iyileştirilebilir diye düşünüyorum. Her sınıfa ait daha güzel görseller daha çok ilgi çekecektir diye düşünüyorum.

KS
admin

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
Güzel eklenti olmuş, Ekstra olarak görseller iyileştirilebilir diye düşünüyorum. Her sınıfa ait daha güzel görseller daha çok ilgi çekecektir diye düşünüyorum.
Bu konuda herhangi bir önerin var mı?

Olasılıksız

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediOlasiliksiz
Level
0
Merhaba Nickname değiştirmek için bir söz almıştım. Oyundaki isimden ziyade 13 harfi nickname değiştirmek için açacaktınız. Şunu da eklemek isterim ki Türkçe karakterler kullanılmıyor bunu da düzeltmelisiniz. (ı)-(i)

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Bu konuda herhangi bir önerin var mı?
Örnek vermek gerekirse Kodan alışık olduğumuz görseller olabilir, misal raptor shard gibi veya oyun gelişip görseller paylaşıldığın da bunlar koyulabilir,
Örneğin Rogue için paylaşılan bıcak resimleri vardı onu küçültüp Rogue karakteri için koyulabilir diye düşünüyorum.
Mavi görselli bıçak görseli profilde güzel görünecektir :)
Tabi oyunda ki diğer silahlar paylaşıldığında onlardan ilham alarak da güncellerseniz daha hoş olacağı kanaatindeyim.

Son düzenleme:
KS
admin

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
Örnek vermek gerekirse Kodan alışık olduğumuz görseller olabilir, misal raptor shard gibi veya oyun gelişip görseller paylaşıldığın da bunlar koyulabilir,
Örneğin Rogue için paylaşılan bıcak resimleri vardı onu küçültüp Rogue karakteri için koyulabilir diye düşünüyorum.
Mavi görselli bıçak görseli profilde güzel görünecektir :)
Tabi oyunda ki diğer silahlar paylaşıldığında onlardan ilham alarak da güncellerseniz daha hoş olacağı kanaatindeyim.
Görselleri paylaşım yapılabilecek formatta paylaşmadıkları için üzerinde düzenleme yapıldığında genel olarak bozulma oluyor. O yüzden idare edilebilecek şeyleri koyuyorum. Yakın zamanda oyun yönetimin fan forumlar için dosyaları olacaktır düşüncesindeyim.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Görselleri paylaşım yapılabilecek formatta paylaşmadıkları için üzerinde düzenleme yapıldığında genel olarak bozulma oluyor. O yüzden idare edilebilecek şeyleri koyuyorum. Yakın zamanda oyun yönetimin fan forumlar için dosyaları olacaktır düşüncesindeyim.
Teşekkür ederim ileriye doğru değiştirilmesi daha mantıklı olacaktır :)