• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Kaç farklı sınıf olacak ?

MMORPG

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Oyun yapısal olarak biraz Knight Online oyununu anımsatıyor ki fragmanda bunu gösteriyor. Fakat son kısımda zıplayan bir karakter gördüm ve nevrim döndü diyebilirim.

Acaba sınıflar asas, okçu, warrior, büyücü gibimi olacak ? Özel isimler olacak mı ?

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Level
8
@MMORPG bununla ilgili herhangi bir bilgi yok. Sadece Mage için oynanış videosu yayınlandı.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Oyun yapısal olarak biraz Knight Online oyununu anımsatıyor ki fragmanda bunu gösteriyor. Fakat son kısımda zıplayan bir karakter gördüm ve nevrim döndü diyebilirim.

Acaba sınıflar asas, okçu, warrior, büyücü gibimi olacak ? Özel isimler olacak mı ?
Muhtemelen aynı classlar gelecektir ama kurian veya porutu gibi bir class olacağını düşünmüyorum. Ama priest classının iki farklı dala ayrılması hoş olurdu. Battlepriestin farklı bir sınıf altında değerlendirilmesi güzel olabilir.

Sartre

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
1
Eğer dodge mekanikleri oyuna entegre edilmişse ben bir veya iki sınıf daha bekliyorum.