• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

J1TEM - Herkese Başarılar

Alibaba33

Yeni Oyuncu
RogueReaLHarpooN
Level
0
Bugüne kadar J1TEM Clanı olarak sadece pk atmak amaçlı oynadığımızı bildirmek isterim clanda asla farm üzerine etkinlik düzenlenmemiştir savaş üzerine bütün gereken neyse yapılmaktadır bizi az çok tanıyanlar bilir inşallah bu yeni oyunda eli kolu sağlam playerlerle dosthane bir ekiple 2-3 party pk videolarına devam edeceğiz bundan kimsenin şüphesi olmasın görüşmek üzere.. ✋

deathproxy

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Vega’da ardream pk videolarınızı izlerdim, güzeldi. Başarılar.

Dipnot: assasian kelimesini her kim soktuysa şu oyunun lügatına belki 10 yıldan uzun süredir yanlış yazılıyor.. :)

KS
Alibaba33

Alibaba33

Yeni Oyuncu
RogueReaLHarpooN
Level
0
Eyvallah kardeşim saolasın kısacası asas clan olcaz gelmek isteyen oyun içinden ulaşsınlar açıldığı andan itibaren alemin hızlı delikanlıları 😉

soguk1453

Yeni Oyuncu
RogueSoguk
Level
0
Sa J1TEM Clanı olarak attımız pk'lar ve item alış verişi Ali güvenilir biri.

Son düzenleme:
KS
Alibaba33

Alibaba33

Yeni Oyuncu
RogueReaLHarpooN
Level
0
Sa J1TEM Clanı olarak attımız pk'lar ve item alış verişi son olarak adalet duygusu olarak Ali güvenilir biri.Allah dilegim insallah burada da Yüzünü kara çıkartmaz Dostum
Eyvallah kardeşim güzel yorumların için 🙏🙂

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Üslüp ve saygı önemli yaş olarak genç ortalama olmasına rağmen pek şikayet eden sorun çıkaran biriyle karşılaşmadım umarım bu oyunda da iyi işler çıkartırsınız başarılar 😉

KS
Alibaba33

Alibaba33

Yeni Oyuncu
RogueReaLHarpooN
Level
0
Üslüp ve saygı önemli yaş olarak genç ortalama olmasına rağmen pek şikayet eden sorun çıkaran biriyle karşılaşmadım umarım bu oyunda da iyi işler çıkartırsınız başarılar 😉
eyvallah üstad iyi yorumların için teşekkür ederiz oyunda görüşmek dileğiyle ✋

KS
Alibaba33

Alibaba33

Yeni Oyuncu
RogueReaLHarpooN
Level
0
Güncel konu clan toplama aşamasındadır ekstra 2. Ekip kurulacaktır..

ByTanis

Yeni Oyuncu
MageKimBuTahir
Level
0
Eskiden size küfür eden wakkas da klan da ya yazık size bir bir duyduğum da sağlam küfür ediyordu.

KS
Alibaba33

Alibaba33

Yeni Oyuncu
RogueReaLHarpooN
Level
0
Eskiden size küfür eden wakkas da klan da ya yazık size bir bir duyduğum da sağlam küfür ediyordu.
Aynen öyle özür diledi eskilere yönelik konuşma yaptı herkes 2. Bir şansı hak eder ekip kurduk sağlam oldu oyun sonuçta..

KS
Alibaba33

Alibaba33

Yeni Oyuncu
RogueReaLHarpooN
Level
0
Konu günceldir sağlam bi dc kanalı oluşturuldu oyun açılmaya yakın ekip toplantısı düzenlemeler yapılacaktır takipte kalın. 🖐