• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

İllegal içerikler

shey42

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Merhabalar gözlemlediğim kadarı ile oyunun motoru uskoyla aynı olduğu için burada da illegal 3. şahıs programların olacağını tahmin etmek zor olmadı. İnş bunun önlemini almışınızdır, yoksa programa dili bilenler, (gerçi knight'in motorunda dil bilmeye gerek yok) şuan bize ekmek kapısı çıktı diye ellerini ovalıyorlardır.

MR BLACK

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Diğer oyunun bitme sebebi illegal içeriklerdir zaten eğer bu oyunda da illegal içerik olursa bu oyun başlamadan biter en ezından benim için biter.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Nasıl gözlemlediniz bilmiyorum ama Rise Online Unreal Engine 4 oyun motoru ile yazıldı. Dünyanın en güçlü oyun motorlarından bir tanesi. Bahsettiğiniz oyunun yapımcı firması oyunlarını 90'lı yıllarda kendi oyun motorunu yazarak geliştirdi. 90'lı yıllar ile 2020'de çıkacak bir oyunu karşılaştırmak doğru olmaz. Programlama dili bilmek zararlı yazılım geliştirmek için yeterli birşey değil. Kaldı ki Unreal Engine 4 bu tarz durumlar için sağlam güvenlik duvarı oluşturuyor. Bütün oyunlar zararlı yazılımlara mağruz bırakılır. İsterseniz milyar dolarlık firma olun bunun önüne geçemezsiniz. Önemli olan bu zararlı yazılımların kullandığı açıkları derhal kapamak ve oyuna olan etkilerini (eğer olduysa) ortadan kaldırmak.

Katzfiel

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Lütfen liseyi okuyup bitirmeye özen gösterin.

KS
S

shey42

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
valla bana kalırsa oyun yerli bile değil, milliyetcilik algısı yapılıyor gibi geldi bana, benim için hiç önemli değil yerli olup olmaması bnm için kalite önemli umarım kaliteli bir şey ortaya koyarlar ve şu lanet knight online nin lanet politikasından kurtuluruz. hoş gerçi moon blade çıkınca nabcam onuda bilmiyorum