• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Hayal Kırıklığına Uğramayın. !

MmetDemir

Oyuncu
PriestAngelCold
Level
1
Merhaba sevgili arkadaşlar,

Öncelikle herkes gibi bende bu oyunu sabırsızlıkla bekleyen binlerce insanlardan sadece biriyim. Oyunun videoları, fotoğrafları ve diğer oyun içi açıklanan değerlendirme yazıları/araştırmaları okudum ve biraz düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Oyun yapımında öncelikle tüm emeği geçen herkese kendi ve şahsım adıma teşekkürümü etmek istiyorum. Oyun gerçekten müthiş! grafik konusunda oyunun gelişime açık olmasını gözardı etmemek kaydı ile gerçekten süper olacak. Bir Knight Online ilk V1299 sürümünü çıktığı günleri hatırlayın, ve şimdi ki sürümün arasında dağlar kadar fark olduğunu görecekseniz veya biliyorsunuzdur. Bunu da bu şekilde düşünebilirsiniz. Oyunun başlangıç aşaması için gerçekten iyi yazılıma ve grafiklere sahip. Bir Knight Online oyuncusu (eski) olarak, yeni bir Knight Online beklemiyorum. Çünkü bu beklentinin içerisine girersem eğer oyunun işleyişi, yazılımsal ve grafiksel olarak tam bir K.O olarak beklersek bu oyunun tam sürümü açıldığında beklentimizi K.O olarak gördüğümüzden dolayı size bu oyunun ilk başlarında tüm hayallerinizi yıkılmasına sebep olmasın diye böyle bir yazı paylaşmak istedim. Öncelikle bu oyuna başlayacaksanız, kesinlikle Knight Online'yi unutun. Rise Online size daha farklı ve daha basit gelmemesi için kesinlikle Knight Online'yi unutmalısınız, oyuna girdiğinizde "aa bu Knight gibi değil" ve ya " bu oyun knight gibi sarmıyor" dememeniz için sizlere sadece ufak bir öneride bulunmak istedim.

Knight Online'yi unutun, yepyeni bir oyuna benim gibi sabırsızlıkla bekleyin...

Umarım herkes için iyi oyun olur, şimdiden tüm oyuncu arkadaşlarıma iyi oyunlar diliyorum.

Saygılarımla,
MmetDemr