• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Geine ve p2w .!!!

Emergency

Yeni Oyuncu
PriestEmergency
Mesajlar
9
Tepki puanı
5
Puanları
3
Bende tamamiyle aylık üyelik olasından yanayım.piyasada her iki seçenekte denenmiş ve önümüzde örnekleri var.neden zor olanı , içinden çıkılmaz olani ,insanlarin istemediğini, karmasa ve kaosa surukleyenini yani P2W yi seçersiniz anlamak çok zor değerli oyun sahipleri. Wow orda Ko da orda kim daha başarılı politika uyguluyor ayan beyan ortada iken maceraya atilmaniz bizide üzecek. Bu oyun hepimizin yüz akı olmalı. Son olarak geine olsun ama item kasmak için değil sadece ex için gelsin.p2w gelirsek kozmetik vs. ürünlerden bahsediliyor. Yahu ben napim kozmetik ürünü hatunmuyum ben .bana + birşey katmayacak ise neden paramı ona yatırayım.yanlismiyim.eger ki şirket haklı olan para kazanma ve gider hesabını buradan karşılamayı düşünürse hepimize geçmiş olsun .!hea birde şunu söylemek istiyorum .Gelin burdan yönetime bir mesaj verelim .Aylik üyelik ücretini belirlemek yada küçük bir fikir olması bağlamında herkes bir fiyat yazsın. Çok zor değil tl bazında makul bir fiyat yazalım. Varmisiniz. Hadi eller klavyeye millet.tesekkurler
 

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Mesajlar
35
Tepki puanı
23
Puanları
8
Oyun ücreti aylık 20tl olarak belirlenebilir. Bunun dışında firmanın ek gelir elde edebilmesi için PUS oyun içinde yer alır ancak kesinlikle oyuna etki eden itemler satılmaz. Sadece kozmetik amaçlı itemler yada inventory/banka slotu arttırmaya yarayan yada yeni karakter slotu acmaya yarayan vb. itemler satılır. Bu sayede hem oyuncular P2W olmadan oyunun keyfini sürer hemde firma kazanır.

Tabi burada şunu da belirtmek zorundayım. Bu sistemin olmayacagı artık kesinleşti. Oyun Free2Play olarak çıkacak ve oyun içerisinde karakter gücüne etki eden PUS itemleri olacak. Ancak, bu itemlerin etkilerini minimum düzeyde tutacaklarını (max%5 olabilir) ve para harcayanla harcamayan arasında çok büyük bir farka yol açmayacağını söylediler.
Bana kalırsa hiç gerek yoktu, aylık ödeme sistemiyle şirket çok daha mantıklı bir iş yapmış olurdu ama saglık olsun, bekleyip gorecegiz.
 
Üst