• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Forum 1000 Üye Çekilişi ( Sonuçlandı )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2
Forum teması olsun, içerikler olsun, kurucular ve üyeleri olsun hatta ve hatta forumdaki yazı fontu ve büyüklüğü olsun, çok seviyorum. Umarım, forumu bu hassasiyette yönetmeye devam edersiniz ve etik ve ahlakı her zaman 1 adım önde tutarsınız. Burası, belli bir seviyesi olan bir yer olması için bizde elimizden geleni yapalım. Başarılar.

Çekilişe katılmak istiyorum.

TuzuGuru

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
1
Çekilişmi var alırım bi dal hiç bi zaman çekilişlerde adımız gecmedi yine şansımı deniyim :)

AyhaN

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Çekilişe katilmak istiyorum hali. Hazırda açılmış konum zaten mevcuttur muhtemelen gerekmyoktur ne zaman aciklanacak :)

VP67

Yeni Oyuncu
RogueCampeoN
Level
0

Tekitekurin

Leader of Booster
WarriorTekitekurin
Level
4
Oyuncuların kurduğu, kar elde edilmeyen bir forumdan 3 bilgisayar nasıl talep edebiliyorsun anlam veremedim. Ben de isterim 3 tane ev 5 tane araba 10 tane bilgisayar felan versinler ama mantık çerçevesinden bakmak lazım. Herhangi bir resmi bağlantıları yok, sitede reklam yok ortada oyun bile yok domain parasını bile çıkarmamış adamların bunu vermeleri bile büyük başlangıç.

Tam yazarken yorumunu görmem güzel oldu. Daha ne verebilirdik bizce 1000 üye için fazlasıyla yeterli bir havuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...