• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Exp İtem ödüllü görevler hakkında

DeadLy

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Mesajlar
7
Tepki puanı
7
Puanları
3
Level
0
Kesinlikle level için gerekli expi vermeli biraz zor olabilirmi o tartışılır ama kesinlikle tatmin edici pc başında geçirilen zamanın hakkını almalıyız Rise Online ahalisi olarak :)
 

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Mesajlar
198
Tepki puanı
176
Puanları
43
Level
6
22 - Experience Kasma Hakkında
Oyunun hikayesinin bize görev yaptırarak anlatılması çok uygun olacaktır diye düşünüyorum. Maximum seviye ne kadar ise oraya kadar ulaşmamızı sağlayacak görev zincirinin olması hem sürükleyiciliğini arttıracaktır hem de anlamsız şekilde seviye kasabilmek için günlerce tek bir canavar kesme gibi mantıksızlığın önüne geçecektir. Bu yüzden görevler çok fazla experience vermese de daha fazla görev koyularak uzun soluklu bir görev zincirinden sonra maximum levele ulaşmak daha tatmin edici olacaktır.
Aynı fikirdeyim. Hatta bu konu hakkında düşüncelerimi yukarıdaki gibi bu konuda belirtmiştim. Kesinlikle saatlerce ekranın karşısında avel avel anlamsız aynı canavarları kesmemeliyiz. 2002'de kalması gereken saçma birşey bu.
 

JustBB

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Mesajlar
9
Tepki puanı
4
Puanları
3
Level
0
Genie olmadan borooda titanda arkadaşlarınla exp kasmanın keyfi bir başka bence köle gibi zorunlu görevleri yapmaktansa :D
 
Üst