• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

ElementalWings Mage Klanı ( Alımlar Başladı )

Darkniqht

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
KO'da belirli bi süre (8 sene kadar) oynadıktan sonra 2015'de oyunu bırakmıştık bu sebepten ötürü klanımızın kemik kadrosu haricinde baya bir oyuncuya ihtiyacı var. Beraber oynamak beraber gelişmek isteyen herkes davetlidir. Discord sunucumuz katılmak isteyen herkese açıktır. Sadece katılım değil sohbet muhabbet içinde gelebilirsiniz. Oyunu alfa aşamasında oynayacak 1 adet klan üyemiz mevcut merak ettiklerinizi varsa kendisine sorabilirsiniz.

Ekibe Alım Şartlarımız:
1-
Klanımız mage klanı olacağından ağırlıklı olarak mage tercihimiz

Discord / Team Speak / İletişim Adresimiz:

Son düzenleme:

MmetDemir

Oyuncu
PriestAngelCold
Level
1
Merhaba, eski bir Knight Online Priest oyuncusu olarak bu oyunun açılmasını dört gözle bekleyen hatta bu oyun için yeni bir gaming pc topladım, Mage clanında mage olarak değil fakat Priest olarak alımınız var ise başvurmak istiyorum, Saygılarımla.

KS
D

Darkniqht

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Merhaba, eski bir Knight Online Priest oyuncusu olarak bu oyunun açılmasını dört gözle bekleyen hatta bu oyun için yeni bir gaming pc topladım, Mage clanında mage olarak değil fakat Priest olarak alımınız var ise başvurmak istiyorum, Saygılarımla.
Discord'da katılış yap dostum akşam 6 gibi mesai bitiminde online oluyorum tanışırız priestte lazım tabi ki priestimiz var 1 tane seninle 2 oluruz.

MmetDemir

Oyuncu
PriestAngelCold
Level
1
Discord'da katılış yap dostum akşam 6 gibi mesai bitiminde online oluyorum tanışırız priestte lazım tabi ki priestimiz var 1 tane seninle 2 oluruz.
Bir fabrikada 3 vardiyali çalıştığım için şuan işteyim 23:30'da çıkıcağım.