• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Eğri oturup doğru konuşalım!

HiWorld

Yeni Oyuncu
RogueBlessingKnife
Level
0
Yalana dolana gerek yok, bu oyuna en büyük kitle Knight Online'dan gelecektir.
Şu anda Knight'ta 1 GB 90 TL civarında. 1 aylık pus masrafı 1 milyar civarında. PK atacak doğru düzgün bir char yapmak da en az 40.000 TL.
Rise Online de kâr amacı güden bir firma ve en büyük kârı elde etmek için kendine bakmaktan çok rakip analizi de yapması gerekir.
Şuan kimse Knight'a ekonomik sebeplerden ötürü başlamak istemiyor. Orda bahçe farmını bitirdiler, insanlar Maradon'da miting düzenliyor :D Forum'a girdiğinizde zaten NTTGame'i eleştiren bütün yazılar ya kilitleniyor ya da siliniyor. Oyun içinde ban sistemi zaten GM insiyatifine kaldığı için her GM kafasına göre ban atıyor, insanları tehdit ediyor. Herkeste zaten pedal, TBL var.
Yani demek istiyorum ki, siz bir firma olarak rakip analizi yapıldığında en doğru zaman bu zamandır.
Hazır vakti gelmişken oyunu hafif buglarla da olsa yavaştan açmaya başlamanız sizin kârınıza olacaktır. Bir düşünün derim.
Herkese sabırlı bekleyişler dilerim :)

Ardasdasd

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Katılıyorum hala boşlukta olduğum için Kanser Online'da JR gibi etkinliklerde vakit öldürüyorum charları enayilere sattık pusudayız 😁