• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Diriliş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admin

Administrator
Yönetici
PriestWar
Mesajlar
254
Tepki puanı
305
Puanları
63
Level
8
Cyrus korkunç ölümlerin yaşandığı, toprağın kırmızıya boyandığı karanlık vadidedir. Bütün enerjisini toplar ve büyüsünü yapar. Kristalin içinde hapsolmuş Orcların ruhlarını serbest bırakır. Görülmeye değer bir manzaradır bu. Savaş alanında binlerce, on binlerce ruh bir fırtına gibi Cyrus’un etrafında dört dönmektedir. Cyrus huşu içinde izlemektedir olanları. Daha sonra yavaş yavaş kemik ve kas dokusu belirir artık bir fırtına yaratmış olan ruhların etrafında. Öfkeleri, nefretleri hissedilmektedir sanki. Bedenler ruhların etrafında oluşurken Cyrus ayakta kalmaya çalışmaktadır.

Cyrus biraz olsun kendine geldikten sonra ordusunu alıp müjdeli haberi vermek üzere o günden sonra Luna Vadisi adını verecekleri yere gider. Orclar yenilmemiştir. İntikam ateşi hala içlerinde yanmaktadır ve Protean ile gerekirse sonsuza kadar sürecek bir savaşı yapmaya hazırdır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst