• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Diğer oyundaki karakter ve itemleriniz

Armata

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Oyunun adını vermek istemiyorum ama bir çok kişi bu oyundan geliyor. Merak ediyorum karakterlerinizi ve itemlerinizi ne yapacaksınız :) Yada sizde yer edinemeyip gelenlerde misiniz? ( eleştiri ):cool:

Berdush

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Uçan Spike olarak meydanlarda ki yerimi almayı planlıyorum :)

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Herhangi bir oyunda gerçek para ile başkalarının emeğini geçebiliyorsam ve onların oyun keyifine olumsuz etki edebiliyorsam, o oyunu oynamam ki zaten konuştuğumuz şey oyundan çok ticaret mekanıdır. Bahsettiğin oyunu XIGENON'dan beridir oynarım. O zamanlar çocuktuk bunları anlamlandırmazdık ki zaten bilmezdik. Büyüyünce anladık altında yatanları. Büyük heves ile yeni oyunumuzu bekliyor ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Umarım bu oyunumuzda P2W olmaz :)

Ardasdasd

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Herhangi bir oyunda gerçek para ile başkalarının emeğini geçebiliyorsam ve onların oyun keyifine olumsuz etki edebiliyorsam, o oyunu oynamam ki zaten konuştuğumuz şey oyundan çok ticaret mekanıdır. Bahsettiğin oyunu XIGENON'dan beridir oynarım. O zamanlar çocuktuk bunları anlamlandırmazdık ki zaten bilmezdik. Büyüyünce anladık altında yatanları. Büyük heves ile yeni oyunumuzu bekliyor ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Umarım bu oyunumuzda P2W olmaz :)
Arkadaşım siz P2W olayını çok yanlış anlıyorsunuz 😄 P2W dediğimiz şey senin emekle bastığın +10 shardı oyun yapımcısının satması ki şuanda malum onlinede öyle bişey söz konusu değil, he dersen sen bastığın itemi tl ile satmaya P2W olarak görüyosan orda duracan o yanlış terim ki onun önüne geçemezsin zaten geçmek için tradeyi kapatırsın bu sefer kimse bişey alıp satamaz basamaz yada basmaz ek olarak sen zenginlerin senden öne geçeceğini düşünüyorsun ama zenginlerin tl ile aldıkları itemler havadan gelmiyor arkadaşım birileri emek verip basıyor yapıyor her halukarda o itemler birilerinde olacak yani her halukarda cesareti olmayan item basmayam insanlar her zaman ticaret ve farm ile item dizmeye mahkumdur. Lütfen P2W doğru algılayın.

Ardasdasd

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Oyunun adını vermek istemiyorum ama bir çok kişi bu oyundan geliyor. Merak ediyorum karakterlerinizi ve itemlerinizi ne yapacaksınız :) Yada sizde yer edinemeyip gelenlerde misiniz? ( eleştiri ):cool:
Şahsen ben karakterimi 6 7 bin küsür fiyata okuttum Rise Online'ı duyunca zaten sıkılmıştım Malum Online dan ekran buguydu slayttı lag premiumla servera girememe gibi gibi uyuzluklar bayıyor insanı aradığımı bu oyunda bulurum umarım 😄

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Arkadaşım siz P2W olayını çok yanlış anlıyorsunuz 😄
Arkadaşım, ben bu işlerin içinde yaklaşık 15 senedir varım. Bunun lisesinde okudum. 2 Üniversitesini bitirdim. Ekimde yüksek lisansına başlayacağım Allah nasip kısmet ederse. Bizzat oyun geliştirme ekibinde bulundum. Kendi oyunumu yayınladım. Yayınlanmış neredeyse bütün MMORPG'leri de oynadım. Oyun geliştiricisi olarak hayatıma devam ediyorum. Her yerde ahkâm kesen o "çok bilmiş" abilerden değilim. Beni onlarla karıştırma. Ben bu iş ile uğraşıyorum. P2W olgusunun ne olduğunu çok iyi biliyorum. Rahata çok alışkın bir millet olduğumuzundan dolayı bu sistemin insanımıza çok güzel empoze edildiğini de görüyorum. Bu sistemin önüne çok kolay geçilebileceğini de biliyorum. Yeter ki istenilsin. Oyuna oyun gibi davranın.

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2
Arkadaşım siz P2W olayını çok yanlış anlıyorsunuz 😄 P2W dediğimiz şey senin emekle bastığın +10 shardı oyun yapımcısının satması ki şuanda malum onlinede öyle bişey söz konusu değil, he dersen sen bastığın itemi tl ile satmaya P2W olarak görüyosan orda duracan o yanlış terim ki onun önüne geçemezsin zaten geçmek için tradeyi kapatırsın bu sefer kimse bişey alıp satamaz basamaz yada basmaz ek olarak sen zenginlerin senden öne geçeceğini düşünüyorsun ama zenginlerin tl ile aldıkları itemler havadan gelmiyor arkadaşım birileri emek verip basıyor yapıyor her halukarda o itemler birilerinde olacak yani her halukarda cesareti olmayan item basmayam insanlar her zaman ticaret ve farm ile item dizmeye mahkumdur. Lütfen P2W doğru algılayın.
Buradaki sorun şu, senin mantığına göre bu item basılmış ve illaki birisinin elinde bulanacak diyorsun ama asıl anlaşılması gereken nokta birisinin gelip ayrı ayrı yerlerdeki bütün değerli itemleri toplayıp edit haline bürünülmesi işte tam burada p2w olayı vuku buluyor. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.