• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

DeccaL

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Levent Korkut Yaşım 45 ,

Uzun zamandır Malum oyun ve onu bırakmak için de oldukça yüksek sayıda başka malum oyunlar oynadım; Ve şimdi yeni bir heyecan ile oyunun gelişini bekliyorum;

Umarım Beklentilerimizi Kısmen de olsa karşılayan bir oyun olur,zira beklenti hiç bitmez; oyun benim gibi bir çok oyuncuyu ciddi bir beklenti içerisine soktu ve sabırsızlıkla çıkmasını bekliyoruz, bu vesile ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz..

sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum;

Tüm milletimize yaşamış olduğumuz bu zor günlerde sabır ve şifa diliyorum....

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Levent Korkut Yaşım 45 ,

Uzun zamandır Malum oyun ve onu bırakmak için de oldukça yüksek sayıda başka malum oyunlar oynadım; Ve şimdi yeni bir heyecan ile RİSE ONLİNE nin gelişini bekliyorum;

Umarım Beklentilerimizi Kısmen de olsa karşılayan bir oyun olur,zira beklenti hiç bitmez;RİSE ONLİNE benim gibi bir çok oyuncuyu ciddi bir beklenti içerisine soktu ve sabırsızlıkla çıkmasını bekliyoruz, bu vesile ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz..

sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum;

Tüm milletimize yaşamış olduğumuz bu zor günlerde sabır ve şifa diliyorum....

saygılarımla;

Çekilişe katılmak istiyorum......
Aramıza hoş geldiniz,
Yaş ortalaması ne kadar büyük olursa ortamımız o kadar keyif verici olur diye düşünüyorum 🤩

KS
DeccaL

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Teşekkür ederim, Ben aklın yaşta değil başta olduğuna inanıyorum, Umarım saygı ve sevgi çerçevesinde güzel bir ortam oluşur...

KS
DeccaL

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Aşağı yukarı 14 yıldır bu nicki kullanıyorum,Bilinçsizlik ile ilgili değil, aksine bazen hatırlamak da gerekir, ama görüşünüz için teşekkürler...

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Level
1
Levent hocam, warrior oynayacağını diğer konulara yazdığın mesajlardan biliyorum:) Bir vs atarız artık oyun açılınca.

KS
DeccaL

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Hay hay dostum her zaman:)

KS
DeccaL

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Saygılar benden Mehmet kardeşim ,Selamlar..