• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

DeccaL

DeccaL

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Levent Korkut Yaşım 45 ,

Uzun zamandır Malum oyun ve onu bırakmak için de oldukça yüksek sayıda başka malum oyunlar oynadım; Ve şimdi yeni bir heyecan ile RİSE ONLİNE nin gelişini bekliyorum;

Umarım Beklentilerimizi Kısmen de olsa karşılayan bir oyun olur,zira beklenti hiç bitmez;RİSE ONLİNE benim gibi bir çok oyuncuyu ciddi bir beklenti içerisine soktu ve sabırsızlıkla çıkmasını bekliyoruz, bu vesile ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz..

sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum;

Tüm milletimize yaşamış olduğumuz bu zor günlerde sabır ve şifa diliyorum....

saygılarımla;

Çekilişe katılmak istiyorum......

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Levent Korkut Yaşım 45 ,

Uzun zamandır Malum oyun ve onu bırakmak için de oldukça yüksek sayıda başka malum oyunlar oynadım; Ve şimdi yeni bir heyecan ile RİSE ONLİNE nin gelişini bekliyorum;

Umarım Beklentilerimizi Kısmen de olsa karşılayan bir oyun olur,zira beklenti hiç bitmez;RİSE ONLİNE benim gibi bir çok oyuncuyu ciddi bir beklenti içerisine soktu ve sabırsızlıkla çıkmasını bekliyoruz, bu vesile ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz..

sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum;

Tüm milletimize yaşamış olduğumuz bu zor günlerde sabır ve şifa diliyorum....

saygılarımla;

Çekilişe katılmak istiyorum......
Aramıza hoş geldiniz,
Yaş ortalaması ne kadar büyük olursa ortamımız o kadar keyif verici olur diye düşünüyorum 🤩

KS
DeccaL

DeccaL

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Teşekkür ederim, Ben aklın yaşta değil başta olduğuna inanıyorum, Umarım saygı ve sevgi çerçevesinde güzel bir ortam oluşur...

KS
DeccaL

DeccaL

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Aşağı yukarı 14 yıldır bu nicki kullanıyorum,Bilinçsizlik ile ilgili değil, aksine bazen hatırlamak da gerekir, ama görüşünüz için teşekkürler...

Butwho

Oyuncu
RogueButwho
Levent hocam, warrior oynayacağını diğer konulara yazdığın mesajlardan biliyorum:) Bir vs atarız artık oyun açılınca.

KS
DeccaL

DeccaL

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Hay hay dostum her zaman:)