• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Bu Oyunun Sorunu "oyun" değil, "Oyuncu Kitlesi" açıkça görünüyor.

MmetDemir

Oyuncu
PriestAngelCold
Level
1
Yayınları birkaç saat izledikten sonra bu kanıya direk varılabiliyor

Eğer biraz chat e ve buradaki konulara bakarsanız Knight Online gibi efsanevi PVP'si olan bir oyunun sorunu ne grafik ne fiyat ne de başka şeyler arkadaşlar.

Tamamen kitlesinin kanser olmasından dolayı bu oyun yapısını seven insanlar rezil bir süreçten geçiyor.

- Aga hornetler ne kadar coins atıyor...

- Nereye genie kurabiliriz...

- Çöp! Çöp!

- Aga bu ne asas çok güçlü olmuş..

- Gb ne kadar olur burada?

vs.. vs..

Daha bunun gibi kanser edecek 100lerce soru gördüm en sonunda dayanamadım kapadım.

Farkında mısınız ama oyun şu an Alfa gösterimde? Yani adamlar sadece aklınızda bir fikir olsun diye bu heyecanlı kitleye birşeyler göstermek için bu yayınları yaptılar ve bence daha bundan sorunsuz bir alfa olamazdı.

O Iventory görüntüsü ya da ne bilim dikkatınizi çeken bir çok şeyin düzeltilmesi oldukça kolay şeyler arkadaşlar.

Ben de dahil birçok Knight Online oyuncusunun başka bir MMORPG'de görmek istediği tek şey aynı PVP yapısı. Amaç görsellik ya da başka tür şeyler olsa zaten WOW gibi bir oyun var BDO gibi bir oyun var. Ama maalesef bu oyunlarda PVP yok abi.

Alfa'da bile 10.dk da iş direk CZ PK'sına döndü ve adamlar resmen yapmış yani.

Knight Online'da nasıl PK atıyorsan burda da aynı mantıkta atacaksın, oyun sana bunu sunmanın yanında o yıllardır aranan TÜRK yönetimi, Pay To Win'i engelleyici faktörler gibi istenen her şeye cevap veriyor.

Bu oyunun arkasında durun arkadaşlar. Deli gibi geri bildirim yapın. Çok önü açık ve çok zevkli bir oyun olabilir.

Kitle konusuna gelirsek benim tek isteğim Knight Online'daki kanser kitlenin orada kalması ve bu oyuna benim gibi düşünen bu zihniyetteki insanların geçmesi. Knight'ın bitip gitmesini asla istemiyorum orası biterse orada ne kadar mal adam varsa bu oyuna sarar. Bırakın onlar orada yüz bin liralık charları ile birbirlerini yesinler. Biz ise eski yıllara dönüp sıfırdan bir oyunda Gate keşfetmeye Map keşfetmeye İtem keşfetmeye dönelim.