• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Bir Metin 2 oyuncusu Rise Online ye alışabilir mi ?

Neutro

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediNeutro
Level
0
Arkadaşlar uzun zamandır Metin2 oynuyorum ve knight hakkında bir bilgim yok. Rise online pvpsi ve mantığına alışabilir miyim ?

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Neden olmasın hatta bence çok fazlasını bile bulabilirsin ; M2 kısmen zor bir oyun bana göre özellikle şu her düşmana ayrı efsun olayı baya bir yorucu geliyor bana..

Olasılıksız

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediOlasiliksiz
Level
0
Ben Metin 2 yi de Knight Online'yi de tam anlamıyla deneyimledim. Metin 2'nin pvp mantığını mekaniklerini çok kötü buluyordum. Knight Online hep daha fazla bende yer buldu. Metin 2 oynayan bütün insanların bu oyuna başlamasını en az yöneticiler kadar isterim. Onlara oynayamadıkları K.o deneyimini en güzel şekilde sunarlar umarım. R.O'de M2 enstantaneleri de bulmadım değil.

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Ben Metin 2 yi de Knight Online'yi de tam anlamıyla deneyimledim. Metin 2'nin pvp mantığını mekaniklerini çok kötü buluyordum. Knight Online hep daha fazla bende yer buldu. Metin 2 oynayan bütün insanların bu oyuna başlamasını en az yöneticiler kadar isterim. Onlara oynayamadıkları K.o deneyimini en güzel şekilde sunarlar umarım. R.O'de M2 enstantaneleri de bulmadım değil.
Aynı fikirdeyim,M2 bana hep bir kaç adım uzak olmuştur..

KS
Neutro

Neutro

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediNeutro
Level
0
Evet metin2 pvp si daha basit düşünülmüş skilli tutturmak ve crit getirmek üzerine bir pvp mantığı,fakat ben k.o pvp videoları izlediğimde veya r.o gameplayleri izlediğimde pvp bana aşırı karmaşık geliyor bu karmaşıklığa alışmamın uzun süreceğini düşünüyorum .

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Rise online, tüm bu görüşlerden bir deneyim oluşturup, ortaya zevkli kombinasyonları olan ve seyir zevki verecek görsellikte bir sunum yapacaktır diye düşünüyorum...

Olasılıksız

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediOlasiliksiz
Level
0
Evet metin2 pvp si daha basit düşünülmüş skilli tutturmak ve crit getirmek üzerine bir pvp mantığı,fakat ben k.o pvp videoları izlediğimde veya r.o gameplayleri izlediğimde pvp bana aşırı karmaşık geliyor bu karmaşıklığa alışmamın uzun süreceğini düşünüyorum .
Şu şekilde düşünmelisin dostum. Pvp mantığı olarak K.O benzese de K.O geçmişin var diye Rise Onlineyi çözüp bitireceğin anlamına gelmiyor. Herkes 0'dan başlayacak insanlar sadece oyunun belli yönlerini K.O benzetiyor. Metin 2'ye benzeyen tarafları da var. Bu oyun yeni bir oyun. K.O veya Metin 2 değil diye kendini şartlamalısın. Bize de karmaşık gelen taraflar var :)

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Aynen yeni bir deneyim olacak RİSE ONLİNE. ama işte hep deriz ya K.O nun pvp si gibi oyun yok hep ondandır dönüşlerimiz,Rise Online o dönüşü yapmayacağımız bir oyun olacak inşallah..

MmetDemir

Oyuncu
PriestAngelCold
Level
1
Merhaba, tam da bununla ilgili bir konu açtım ve düşüncelerimi yazdım. Bence Metin2, Knight Online, LOL vs. gibi oyunları unutmalısınız. Aklınız diğer oyunlarda kalırsa bu oyuna ilk girdiğinizde beklentilerinizi karşılamadığı için oyundan çıkabilirsiniz.+

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Evet tabiiki yeni nefes yeni ortam ,heyecan ile bekliyoruz..

Ardasdasd

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Şu şekilde düşünmelisin dostum. Pvp mantığı olarak K.O benzese de K.O geçmişin var diye Rise Onlineyi çözüp bitireceğin anlamına gelmiyor. Herkes 0'dan başlayacak insanlar sadece oyunun belli yönlerini K.O benzetiyor. Metin 2'ye benzeyen tarafları da var. Bu oyun yeni bir oyun. K.O veya Metin 2 değil diye kendini şartlamalısın. Bize de karmaşık gelen taraflar var :)
Hocam yanlış anlamada maksimum 2 günde çözeceğiz hepimiz oyunu çünkü oyunun temeli zaten Knight Online, her yenilikten her şeyden haberdar oluyoruz zaten herşeyi bilerek başlayacağız aradaki en büyük fark yenilikler dediğim gibi zaten oyunu ciddi oynayacak herkes bu yeniliklerin farkında takibini her gün yapıyor ve nasıl olacağını tahmin ediyor hiç gram yabancılık çekmiyorum oyunu beklerken yanlış anlamayın ama usko'da yeni server açılmış gibi oynanacak Rise Online, sene 2004 gibi hayal ediyorsanız vallahi çok gülerim ama bu oyun kötü olacak değil Knight Online'ın daha keyifli daha güzel daha yenilikçi versiyonunu oynayacağız, umarım herşey yolunda gider ben bu oyuna inanıyorum Kanser Online gibi olmayacak, ek olarak 2004ten bu yana oyuna hakim olduktan sonra Knight Online oynarken PK harici hiç bir zaman keyif alarak oynamadım yeni gelen item vb. Yeniliklerde bile hiç bi zaman meraklanmadım gerek item kasma gerek exp kasma dönemi gerek pazar yapma dönemi sadece PvP'si eğlenceli, onun içinde cebinin dolu olması gerekiyor malesef.

DeccaL

Aktif Oyuncu
PriestDeccaL
Level
6
Hocam yanlış anlamada maksimum 2 günde çözeceğiz hepimiz oyunu çünkü oyunun temeli zaten Knight Online, her yenilikten her şeyden haberdar oluyoruz zaten herşeyi bilerek başlayacağız aradaki en büyük fark yenilikler dediğim gibi zaten oyunu ciddi oynayacak herkes bu yeniliklerin farkında takibini her gün yapıyor ve nasıl olacağını tahmin ediyor hiç gram yabancılık çekmiyorum oyunu beklerken yanlış anlamayın ama usko'da yeni server açılmış gibi oynanacak Rise Online, sene 2004 gibi hayal ediyorsanız vallahi çok gülerim ama bu oyun kötü olacak değil Knight Online'ın daha keyifli daha güzel daha yenilikçi versiyonunu oynayacağız, umarım herşey yolunda gider ben bu oyuna inanıyorum Kanser Online gibi olmayacak, ek olarak 2004ten bu yana oyuna hakim olduktan sonra Knight Online oynarken PK harici hiç bir zaman keyif alarak oynamadım yeni gelen item vb. Yeniliklerde bile hiç bi zaman meraklanmadım gerek item kasma gerek exp kasma dönemi gerek pazar yapma dönemi sadece PvP'si eğlenceli, onun içinde cebinin dolu olması gerekiyor malesef.
MMORPG tarzı oyunlar genelde aynı mantık ile ilerler zaten çok da profesör olmaya gerek yok aslında,Şu an Mobil de dahil piyasada olan oyunlar genel itibarı ile ''kopyala yapıştır'' gibiler..Bizim Rise Online den Beklentimiz Aslında net Malum oyunun ilk çıktığındaki Samimiyet,Evet bu iş bir ticaret ama ticaretin de bir üslubu vardır,Maalesef malum oyun son 6-7 yıldır bu üslubu rakipsizlik sebebi ile ciddi anlamda bozmuştur,