• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Binek Sistemi olmalı mı ?

Binek Sistemi Olmalı Mı?

• Evet

Kullanılan: 6 27.3%
  • Hayır

Kullanılan: 15 68.2%
  • Kararsızım

Kullanılan: 1 4.5%

• Kullanılan toplam oy
    22

:NaturoN:

Oyuncu
WarriorNaturon
Level
2
Merhaba Değerli Rise Online Komünitisi , sorum gayet açık. Sizce Binek Sistemi Olmalı Mı?

Birçok MMORPG oyununda görmüşsünüzdür. Uçabilen veya sadece koşabilen çeşit çeşit binek sistemi var. Benim oynadığım bir diğer oyunda eskiden sadece
At,Aslan,vss.. gibi üstüne binip koşma hızı veren binekler var iken daha sonradan Uçabilen bineklerde geldi.

Bu özelliği bir çok meraklısıda var isteyenide var. Tabi ki olsun deyince olacak birşey değil ancak görüşlerinizi merak ediyorum.

cebra

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Tabikide Olmayacak Arkadaşlar Bu metin 2 değil . Bu 15 Yıllık bildiğimiz ama Güncellenmeyen Ölüme mahkum edilmiş bir oyunun . Herşeyinin Farklı Ama sisteminin Aynı olan hali. Yani 2020 Ye uyarlanmış hali Gerekeni yapmışlar Piyasadaki açığı görüp iyikide yapmışlar. Kesinlikle Animasyon iptalleri Olacak bunları yapanlar vs lerde bir tık öne geçecek. Vede En önemlisi Knight onlinea 16 çekirdekli İşlemciyle girsende Tek işlemciyi kullanıyordu 1 işlemcili pc ile girsende .Bu olayı düzeltirlerse ki düzeltmişlerdir tahminim .,
Yani ben şu canım güzel bilgisayarımda minör combomu yapabileceksem tüm işlemcileri kullanıp Bu oyunu oynarım.
Hala tekişlemci kullanıyorsa ben bu oyunu oynamam açık vede net.

KS

Oyuncu
WarriorNaturon
Level
2
Tabikide Olmayacak Arkadaşlar Bu metin 2 değil . Bu 15 Yıllık bildiğimiz ama Güncellenmeyen Ölüme mahkum edilmiş bir oyunun . Herşeyinin Farklı Ama sisteminin Aynı olan hali. Yani 2020 Ye uyarlanmış hali Gerekeni yapmışlar Piyasadaki açığı görüp iyikide yapmışlar. Kesinlikle Animasyon iptalleri Olacak bunları yapanlar vs lerde bir tık öne geçecek. Vede En önemlisi Knight onlinea 16 çekirdekli İşlemciyle girsende Tek işlemciyi kullanıyordu 1 işlemcili pc ile girsende .Bu olayı düzeltirlerse ki düzeltmişlerdir tahminim .,
Yani ben şu canım güzel bilgisayarımda minör combomu yapabileceksem tüm işlemcileri kullanıp Bu oyunu oynarım.
Hala tekişlemci kullanıyorsa ben bu oyunu oynamam açık vede net.
Biz PVP mekanikleri için Knight Online oyununu seviyoruz. Bu mekanikleri korunduğu sürece istedikleri yeniliği (dungeon/pet/crafting) getirmeliler.

Senin bahsettiğin oyunun sadece 2020 uyarlaması konusundan emin değilim. Yani yapımcı şirketin 2020 de oyun yaparken kendine referans seçtiği tek yok Knight Online olamaz yada olmamalı. Yeniliklere açık olmalıyız.

JustBB

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Oyunun sevdiğimiz kısmı oldschool havası değil mi zaten bence fazla yeniliğe gerek yok

Darkniqht

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Binek tabi ki olmalı abi ne saçmalıyonuz yok metin2 değilmişmiş. Modern mmorpglerin hangisinde binek sistemi yok hatta düzelteyim hangisinde uçan binek sistemi yok? Onu kesin düşünmüşlerdir ve olacaktır.

TOdeSFalL

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Binek sistemi olmaz arkadaşlar en azından çıkış tarihinde bunu zamanla güncellemeler ile eklerler ama çıkış tarihini en sade şekilde göreceğiz onlarında aklında bir sürü yenilik vardır tabi ama önemli olan ilk etap ta bir kitle çekmek ve oyunu sevdirerek oynatmak diğer yenilikler bu kitle oturduğunda zamanla olacak şeyler...