• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

BFME 2 Esinlenmesi Olabilir mi ?

Tekitekurin

Leader of Booster
WarriorTekitekurin
Level
4
Merhaba arkadaşlar, dün gece oyunun resmi fragmanını incelerken kafamda birşey canlandı ve acaba mı dedim!

Zihnim beni biraz gerilere götürdü ve bir görüntü sağladı bana :)

Bu iki görsel direkt aynı değil tabiki ama çokta benzer değil mi ? BFME2'de bu bölüme geldiğinizde bir fragman yayınlanıyor ve zihnim sanırım bu iki görüntüyü bir birine eşitledi :)

Birinci görüntümüz Battle For Middle Earth 2 'den geliyor.

2. Görüntümüz ise Rise Online World'den geliyor. Aslında bunu video linki olarak atarsam daha net anlayacağınızı düşünüyorum. Video u izlediğinizde sizinde zihninizde canlanacak mı acaba bu elf kuleleri.

Buyrun Görüntü Linki

Oyun yapımcısı iki adet ırk olacağını duyurduğu için acaba bir elf ırkı mı var, bundan bir esinlenme mi mevcut sorularının hepsi anlamsız geliyor ve anlamını yitiriyor tabiki :(
Belki tamamen alakası yoktur ancak sadece bende yarattığı izlenimi paylaşmak istedim.

İyi forumlar

hzljoepr

Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
3
benziyor kanka ama bizim oyun 3D 3 boyutlu olduğu için arada baya fark var oyunda 2 ırk var elf ırkı yok malesef :)