• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Beta nın Herkese Açık Olması Daha İyi olmazmıydı

OxyGeeN

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Mesajlar
3
Tepki puanı
1
Puanları
3
Level
0
Betanın herkese açık oması bence daha iyii olurdu en azından lag kasma donma gibi sorunlar olurmu oda incelenirdi sonuçta coğu insan giriş yapabileceği beta olsaydı.
 

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Mesajlar
198
Tepki puanı
176
Puanları
43
Level
6
@Jotunheim arkadaşımızın da bahsettiği gibi yakın zamanda alfa açılacak. Betadan kastın eğer alfa ise; alfa sürecinde yeni özellikler eklenip çıkarılacağı için ve oyun tam stabil olmadığı için çok fazla oyuncu kaldırmayacaktır sistem. Yeterince başvuru olmuş zaten. Öncelikli sorunları çözüp, büyük sıkıntılar giderildikten sonra beta aşamasına geçeceklerdir. O zaman oynama fırsatı bulacağız. Şu anki durumunda ve bu kadar kişi hevesliyken sunucuya 2000-3000 kişinin akın etmesi çok büyük sorunlar getirir. Bu kadar büyük çaplı bir server trafiği bütün sunucunun kitlenmesine yol açabilir. Bu hem test aşamasının başarısını etkiler hem de oyuncuların oyuna olan görüşlerini etkiler.
 
Üst