• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Başlangıçta gold bar satışı olacak mı?

hlkmlgr

Yeni Oyuncu
RogueHeaveN
Level
0
Başlangıçta upgrade yapılabilmesi için gold bar satışı olucak mı ?

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2
Oyun yöneticileri tarafından gold bar satışı demek oyun içerisindeki düzene dışarıdan müdahale ederek doğal yapısını bozmak demek. Bu konu hakkında her hangi bir açıklama söz konusu değil fakat yapılmayacağını düşünüyorum.

KS
H

hlkmlgr

Yeni Oyuncu
RogueHeaveN
Level
0
hayırlısı olsun en kısa zaman da bekliyorum oyunu alfasından sonra betası seri şekilde çıkar inşallah

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Oyun yöneticileri tarafından gold bar satışı demek oyun içerisindeki düzene dışarıdan müdahale ederek doğal yapısını bozmak demek. Bu konu hakkında her hangi bir açıklama söz konusu değil fakat yapılmayacağını düşünüyorum.
Katılıyorum. Gerçek paranın herhangi bir şekilde oyun içinde avantaj sağlamasına kesinlikle karşıyım. Olması gereken bu.

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Hiç bir oyun da kolay kolay böyle bir şey kabul görmüyor umarız böyle bir şey olmaz hatta oyun içinde noah kazanımı kolay olmasın ki düşürülen itemler değer kazansın oyunun keyfi çıksın.