• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Asas skill ikonları hakkında

Bedrhan47

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
İlk video'dan şimdiye dek heyecanla takip ediyordum. Ne yazık ki bir asas player olarak hayallerim yıkan şu skilerin ikon basitliği ve bir birine benzerliği direkt olarak oyundan soğuttu. Renk seçimleri, coldown dönüş rengi, basit ve benzerliği amatörce olmuş. Umarım iyileştirme gelir.

(Zamanla alışırsın gibi saçma cümleler kurup fanboy'luk yapmayın !)

MrCaLamity

Oyuncu
RogueMaitreyaXayah
Level
2
Kesinlikle, fakat bunlar düzeltilebilecek şeyler bu konuda oyun yönetimine çok şikayet geldi. Oyunun en önemli yanlarından bir tanesi cooldown süresinin zaten skill iconlarının ağırlıkla kırmızı olduğu yerde gidip cooldown süresini gösteren barı kırmızı yaparsan, döner sorarlar adama hiç mi düşünmediniz ? Skill bar ve skill iconları oyunun herşeyi olmasa da çok önemli konular bu konuya kesin el atmaları lazım.

Jotunheim

Yeni Oyuncu
RogueJotunheim
Level
0
Değişiklik olacaktır illaki oyun daha çıkmadı bile bunun alfası var betası var daha çok yolumuz var 😊

Josephay

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Alışırsın demiyorum fakat iyileştirme yapılacağını düşünüyorum. Bekleyip hep birlikte göreceğiz.

Riory

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Kesinlikle akılda kalıcı bir skin ikonu olarak gözükmedi hiç biri gözüme, ayrıca skill renkleri çoğu kırmızıyken o cd de kırmızı olunca hiç gitmemiş.

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Eğri oturup doğru konuşmak lazım. Skill grafiklerini hiç sevmedim. Baştan savma olmuş gibi geliyor nereden bakarsam bakayım. Anlaşılır değil ve renk paletleri çok parlak. Kaos var her bir skill grafiğinde. Sade ve anlaşılır grafikler yapılmalı diye düşünüyorum. Bunun üzerine bayağı öneri geldi zaten. Mutlaka tekrardan tasarlanacaktır.