• Rise Online World Türkiye'nin, hiçbir kurum, kuruluş ve Rise Online World ile bağı bulunmamaktadır. Rise Online Forum gönüllü oyuncular tarafından kurulmuştur.

Güncelleme Notları 17.03.2020

jongwum

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
KS
jongwum

jongwum

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
😄 neyse sonuç olarak ikiside bilgilendirme amaçlı

TheGadap

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Şu anki düşüncem geç olsun temiz olsun oyuna ara vereli uzun zaman oldu diyeceğim şu ki oyuncu tarafını gözetilerek kodlanan oyun için biz biraz daha bekleriz seve seve

ReginaMeis

Aktif Oyuncu
RogueReginaMeis
Level
6
Yetkili kişilerden güzel yönde açıklamalar bunlar. F2P kavramının üzerine durduklarını belirtmişler bu bayağı güzel bir haber. Ne kadar tutarlı olduklarını oyun yayınlandıktan sonra görebileceğiz tabiki. Hayırlısı olsun.

Srfknk

Yeni Oyuncu
RogueBabaYaGa
Level
0
Oyunu kurmak yapmak sunmak YAPIMCILARDAN karşılığını vermek OYUNCULARDAN bu amaçla karşında bilgi veren sorularımıza cevap verenler olduğu sürece her şeyin üstesinden gelinir. Oyuna bağlılık artar. Emekler boşa gitmez. Hakkınızda hayırlısı olsun başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılar.

jamilam

Yeni Oyuncu
WarriorJamilamCastte
Level
0
oyun adam akıllı olsun da bekleriz sorun değil, yeter'ki iyi olsun. Zaten zaman içinde bir çok eksiklik çıkacaktır yine eminim ellerinden gelen her şeyi yaparlar

LynKeus

Oyuncu
RogueLynKeus
Level
3
Ah bu corana hayatı da durdurdu :)
Az kaldı ama inş kısa sürede corona da bitecek, oyunun da aynı şekilde kısa sürede betayı açıp geliştirilmeye devam edileceğine inanıyoruz.

destanu

Yeni Oyuncu
Warriordestanu
Level
0
Yıllarca başkasının kasasını doldurup doldurup taşırdık. Şu oyun hayırlısıyla yayına geçsin de kendi yapımcımız kazansın artık :)

sirab33

Yeni Oyuncu
Sınıf SeçilmediSeçilmedi
Level
0
Premium alcaz diye yurt dışına giden dolarlara son. Nasılsa alınacaksa bunlar yerli yatırımcılar kazansın.ayrica destek iletişiminde aynı dili kullanacağımız dan problem yaşanma olasılığı daha az gibi duruyor.knighinda ilk açıldığı yıllarda çok problemleri vardı. Şuandaki problemleri daha fazla ve çok oyuncuyu kaybettiler. Oyunun en çekici hâli item ve level kasma olayının zor olması gibi. Maradonda 2 gece boyunca kekuri kesip 2.gece sabaha karşı kekuri ring düşürmenin heyecanıni yaşayan biri olarak saygılarımla.heryeni server açıldığında başlarım diyordum oyun hep koxp değerli item hızına yetişemedim zaman ayırmadığım için başlamadım.suan yine oyuna ayıracak zamanım yok. Ama bunoyunu bekliyorum ve mutlaka zamanimi yaratacağım.o gün bu gün demek üzere hoşçakalın..